Nareszcie na wodzie!
Od 17 do 21 maja odbył się nasz pierwszy w tym roku trening na Zatoce Gdańskiej.
Miałyśmy olbrzymia przyjemność trenować na s/y Falcon pod czujnym okiem Tomka Jeżaka – Jeża.
Pogoda była jak na zamówienie. Podczas tych dni gościłyśmy na pokładzie naszych darczyńców z odpalprojet.pl.


Julię Grabowską dzielnie stawiającą czoła wszelkim manewrom, a w między czasie nadrabiającą materiały szkolne. Maję Wójcikiewicz, w pełni zmotywowana mamę trojga dzieci, która miała okazje odbyć manewry przy nieco silniejszym wietrze.
Katarzyna Łoś i Magdalena Hajduk dołączyły do nas na parę godzin żeglowania i od razu wtopiły się w wir treningu. Poniżej co o nas napisały na Facebook ´u, za co bardzo serdecznie dziekujemy.
„Spędziłyśmy wczoraj z Sheklami fantastyczny dzień na zatoce jako jedne z osób, które wsparły start dziewczyn w Mistrzostwach Europy. Mimo że naszą przygodę z żeglarstwem zaczynałyśmy od kompletnego zera, każda z dziewczyn starała się, żebyśmy przez 100% czasu, który spędziłyśmy na jachcie, czuły się potrzebne i szczęśliwe. Dosłownie każda z Was włożyła niesamowitą ilość energii i zapału, żeby jak najwięcej nas w tym czasie nauczyć! Trudno opisać tę przygodę, to było naprawdę coś niezapomnianego. Cudowne przeżycie. Dziewczyny, dziękujemy Wam! Kasia i Magda Mi. P.S. Naprawdę każda dziewczyna może wejść na pokład.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *