Bardzo dużo się dzieje w sprawie Shekli zbierających budżet na sezon 2017 i start w Mistrzostwach Europy… Media nas bardzo polubily… a teraz troche tego co o nas w sieci… budżet zbieramy tutaj – https://odpalprojekt.pl/shekle

 

mar 2017 19:22:26 – Dziś w Zwierciadle o kobietach z róznym stażem pokładowym

W Enter the ROOM dziewczyny zmieniają rzeczywistość 🙂 1 mar 2017 18:22:26

thumb_room_resize_600_600.PNGSHEKLE ŁAMIĄ STEREOTYPY – Sport, zwłaszcza ten, który jest nieodłącznie związany z siłą i wytrzymałością, zazwyczaj opisuje się jako męskie zajęcie. A tu niespodzianka 🙂 Bo dziewczyny ścigają się na dużym, morskim jachcie. Więcej można poczytać dziś TU.

Ohme.pl o marzeniach, kobietach i Sheklch 25 lut 2017 21:07:05

thumb_DSC_4363_resize_600_600.jpgSą dowodem na to, że w kobietach tkwi siła. Razem potrafią sięgać po najbardziej szalone marzenia!  Tak pisze dziś o nas Ohme.pl Kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o tym jak się pływa w babskiej załodze, zapraszamy do lektury – kliknij TU.

TVN24 i Shekle nad Wisłą 25 lut 2017 21:01:59

thumb_20170225_122755_resize_600_600.jpgW tak słoneczny dzień jak dziś nie można siedzieć w domu! Dlatego ćwiczymy na siłowni nad Wisłą, a towarzyszy nam ekipa TVN24 i pies Keja 1f642.png Relacja jutro rano w TVN24!

W Rumii też o nas 🙂 23 lut 2017 22:02:48

thumb_gazeta%20rumska_resize_600_600.jpgDziękujemy za wsparcie i serdecznie pozdrawiamy- zarówno redakcję, jak i czytelników! Do zobaczenia na wodzie 🙂 Tu tekst w Gazecie Rumskiej.

Angora pisze o lwicach 🙂 20 lut 2017 20:54:08

thumb_IMG_20170220_190958%20(2)_resize_6Wielkie podziękowania chcemy przekazać panu Andrzejowi Marciniakowi – dziennikarzowi Angory, który spotkał się z nami w Łodzi na herbacie i napisał z tego spotkania ciekawy artykuł! Kto ma ochotę przeczytać dobry tekst, dowiedzieć się więcej o co chodzi w ORC i jakie są różnice w pływaniu w załodze kobiecej względem załóg mieszanych – dziś Angora do kupienia w kiosku.

Kobiety na fali. 20 lut 2017 20:32:43

Same kobiety i morze – tak brzmi tytuł materiału o naszym projekcie na portalu kobieta.wp.pl. 11 kobiet z całej Polski. M.in. prawniczka, psycholog, właścicielki firm, wykładowca akademicki. Każda z nich realizuje się zawodowo, ale też u każdej z nich kiełkowało marzenie, żeby spróbować pływać na dużych jachtach regatowych. Przeczytaj całość.

thumb__Shekle%202016%203_resize_600_600.

Gosia i Ania w Eska Łódź 20 lut 2017 16:22:41

thumb_logo-eska-2-300x150_resize_600_600Kto nie zdążył posłuchać jak nasze dziewczyny opowiadają o życiu na regatach, ten może poczytać 😉 Materiał w ESKA Łódź

Dziewczyny w łódzkiej Esce 20 lut 2017 10:39:18

thumb_radio%20eska_resize_600_600.jpg

Dziś w radiu Eska Gosia i Ania opowiadają o początkach teamu Shekle i o tym, dlaczego kochamy się ścigać 🙂

Wiatr w żagle. 20 lut 2017 10:35:21

thumb__Wiatr-XII2010_resize_600_600.jpg“Team powstał w 2016 roku. Tworzy je 11 żeglarek z różnych stron Europy. Łączy je pasja i wspólny cel.” – magazyn Wiatr też nam kibicuje 🙂 Dziękujemy Redakcji za wsparcie! Tekst TU.

Trójmiasto też z nami! 19 lut 2017 18:31:31

thumb_tr%C3%B3jmiasto_resize_600_600.PNGNa portalu Trójmiasto.pl redaktorzy sportowi piszą dziś o naszym projekcie. “Wpłacać można dowolne kwoty, za które przewidziane są różne nagrody w tym szkolenie regatowe czy weekendowe pływanie z Sheklami. Przy wpłacie 4 tys. zł można nawet dołączyć do załogi na mistrzostwa Europy po uprzednim przeszkoleniu.”
Czytaj więcej na: sport.trójmiasto.pl

Wirtualna Polska też kibicuje naszej zbiórce! 17 lut 2017 15:49:53

Wirtualna Polska zachęca do wsparcia naszego projektu: choć w żeglarstwie nie ma podziału ze względu na płeć, to jednak Shekle będą pierwszą i jedyną w stu procentach żeńską załogą z Polski w tych regatach.

Przeczytajcie całość: Wspieraj Polskie Żeglarki

thumb__wp%20logo_resize_600_600.png

Stołeczna Wyborcza też pisze o projekcie! 17 lut 2017 15:28:50

thumb_m19499978,WARSZAWA-WYBORCZAPL-ZASL

Duży materiał o naszym projekcie ukazał się dziś w Stołecznej Wyborczej! Do kupienia w kiosku 🙂 A kto woli elektronicznie – do przeczytania TU. Bądźcie z nami!

W radiu też o regatach i dziewczynach! 17 lut 2017 15:20:15
thumb__radio%20RDC_resize_600_600.jpgGośćmi Radia dla Ciebie były Julka i Ane.  W popołudniowej rozmowie z Anną Matusiak nasze dziewczyny mówiły o treningach, planach i sposobach na chorobę morską 🙂 Zapraszamy do posłuchania audycji!
Dlaczego Shekle a nie Baby? 17 lut 2017 15:06:40

thumb_sailing%20org_resize_600_600.pngNa portalu Sailing.org.pl tekst Ane Piżl o początkach projektu i tym, że pierwsza nazwa – zanim stanęło na Sheklach – miała być “Baby” 🙂

Tu można przeczytać tekst.

Bartek Jędrzejak wspiera Shekle! 17 lut 2017 14:55:53

thumb__bartek%20jedrzejak%20shekle_resiz

Bartek Jędrzejak w dniu 17 lutego publicznie zobowiązał się myć pokład naszego jachtu, a także gotować dla całej załogi! 🙂 Słowo się rzekło 😉

Zobaczcie sami ten film!

“Żagle” o Sheklach, zbiórce i regatach 17 lut 2017 14:45:00

thumb_Zagle_resize_600_600.PNG

Portal internetowy miesięcznika „Żagle” – najbardziej znanego magazynu żeglarskiego w Polsce – pisze dziś o naszym projekcie. Tu link do materiału. Zapraszamy do lektury!