Piękny prezent przed świętami 🙂 artukuł na Sailing.org.pl szczególnie dla nas ważny bo pisany przez kobietę żeglarkę – Monika Bronicka – Startowała na jednoosobowej, olimpijskiej klasie Europa. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w żeglarstwie. Brała udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney i Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. Jest wielokrotną uczestniczką mistrzostw świata i Europy. A teraz jest cudowną mamą, świetną dziennikarką i bardzo cieszymy się Moniko, że o nas chciałaś napisać – Sterniczka Dorota

ps: dodam Wam, że to dzięki Monice, która pojawiała się wówczas w mediach zaczełąm żeglarstwo regatowe… (poszukując przez książkę telefoniczną po klubach klasy Europa) Niesamowite koło zatoczyło moje żeglarstwo – kiedyś ja zaczytywałam się wiele na temat Moniki, teraz ona pisze o nas artykuł…. aż cieżko mi w to uwierzyć! Dziękuję!

http://sailing.org.pl/…/shekle-czyli-kobiecy-team-promujacy…

Korzystamy również z okazji i Życzymy Wam Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2017! Ahoj!

wesolych-swiat

2 Replies to “Sailing.org.pl”

  1. I will right away snatch your rss feed as I can not to find your e-mail subscription link or newsletter service. Do you have any? Please permit me recognise in order that I may subscribe. Thanks.

  2. Just wanna remark on few general things, The website design and style is perfect, the subject matter is very good. “By following the concept of ‘one country, two systems,’ you don’t swallow me up nor I you.” by Deng Xiaoping.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *